.

.

10 компјутери 2015 Нов Ред Pin Теренот 2.54 mm 2*5p Двоен Ред Директно Pin 5Pin Женски Насловна Лента Приклучок Конектор 2*5 Игла

10 компјутери 2015 Нов Ред Pin Теренот 2.54 mm 2*5p Двоен Ред Директно Pin 5Pin Женски Насловна Лента Приклучок Конектор 2*5

DEN 36.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата