.

.

10 компјутери Нови Женски Двоен Ред Pin Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*10p 2*10pin Права Игла Насловна Лента

10 компјутери Нови Женски Двоен Ред Pin Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*10p 2*10pin Права Игла Насловна Лента

DEN 47.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Женски Двоен Ред Pin Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*10p
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата