.

.

10 компјутери 2*8Pin Женски Двоен Ред Директно Pin 8p Теренот 2.54 mm Двоен Ред 8Pin 8P Игла Насловна Лента Приклучок Конектор 2*8

10 компјутери 2*8Pin Женски Двоен Ред Директно Pin 8p Теренот 2.54 mm Двоен Ред 8Pin 8P Игла Насловна Лента Приклучок Конектор

DEN 47.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2*8Pin Женски Двоен Ред Директно Pin 8p Теренот 2.54 mm Двоен Ред 8Pin
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата