.

.

10PCS бесплатен превозот TYN625 ДА-220 SCRs 25 Amp 600 Volt нови оригинални

10PCS бесплатен превозот TYN625 ДА-220 SCRs 25 Amp 600 Volt нови оригинални

DEN 143.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


14950 електронска компонента комплет пакетот

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
TYN625
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Примена:
pcb
Пакет:
да-220

Најдобри предлози во категоријата