.

.

20pcs 2*6 8MHZ И 8000 M НАТОПИ-2

20pcs 2*6 8MHZ И 8000 M НАТОПИ-2

DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


49 S-DIP2
49 S-SMD2
2*6
3*8
Отпорник Комплет Избрани За Полнење
0603 Отпорник
0805 Отпорник
1206 Отпорник
1/4 W Отпорник
RM065 Променлива
RM063 Променлива
2512 Отпорник
3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење
0603 capacitor
0805 capacitor
1206 capacitor
керамички capacitor
Монолитен Керамички Capacitor
Алуминиум electrolytic capacitor
Корекција capacitor
Tantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење
0603 LED
0805 LED
1206 LED
3ММ LED
3ММ LED
5 MM LED
5 MM LED
3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за Полнење
Диоди за полнење
1/2 W Диоди
1 W Диоди
LL34 Диоди
LL41 Диоди
SOT-23 Диоди
SMT Диоди
SOD-123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнење
мини осигурач
5*20 осигурач
6*30 осигурач
ДА-92 транзисторски
TO220 транзисторски
sot-23 транзисторски
кристално осцилатор
Inductor
Бесплатен превозот

Кон својствата

Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата