.

.

10 компјутери 20p Двоен Ред Директно Pin Женски Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*20p Игла Насловна Лента Приклучок Конектор

10 компјутери 20p Двоен Ред Директно Pin Женски Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*20p Игла Насловна Лента Приклучок Конектор

DEN 76.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
20p Двоен Ред Директно Pin Женски Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*20p
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата