.

.

Бесплатен Превозот!!! 1pcs 8 канал Ethernet relay мрежа се префрлите модул контролер да се движат одложување TCPUDP локалните копчето модул se

Бесплатен Превозот!!! 1pcs 8 канал Ethernet relay мрежа се префрлите модул контролер да се движат одложување TCPUDP локалните

DEN 1900.80
DEN 1616.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

UDP режим нема статус на барањето или други враќање код е исклучително едноставен, лесно вградени во различни апликации.

Кон својствата

Број На Модел На:
Нови
Теорија:
Тековната Сензор
Употреба:
Потрошувачката На Сензор
is_customized:
Yes
Материјал:
полимер
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Тип:
Влажност Сензор

Најдобри предлози во категоријата