.

.

10pcs бесплатен превозот TIP42C TIP42 ДА-220 Биполарно Transistors - BJT NPN Генералот Пур нови оригинални

10pcs бесплатен превозот TIP42C TIP42 ДА-220 Биполарно Transistors - BJT NPN Генералот Пур нови оригинални

DEN 87.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка


14950 електронска компонента комплет пакетот

Кон својствата

Бренд Име:
IGMOPNRQ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
TIP42C
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
да-220

Најдобри предлози во категоријата