.

.

5PCS 6.0 V-12V да 5V AMS1117-5.0 V Напојување на Модулот PCB Одбор AMS1117-5.0 за arduino

5PCS 6.0 V-12V да 5V AMS1117-5.0 V Напојување на Модулот PCB Одбор AMS1117-5.0 за arduino

DEN 61.92
DEN 59.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Тип:
не се применува
Модел:
не се применува
MPN:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Најдобри предлози во категоријата