.

.

Бесплатен Превозот 50pcs/многу AT90USB162-16AU AT90USB162 TQFP-32 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 50pcs/многу AT90USB162-16AU AT90USB162 TQFP-32 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 4367.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 3 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
TQFP
Број На Модел На:
AT90USB162-16AU
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SZHCKJ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата