.

.

Pinky Е Црна 2017 Жените среден-долг мантил волнени outerwear есен, зима голема крзно јака задебелување зима волнени overcoat

Pinky Е Црна 2017 Жените среден-долг мантил волнени outerwear есен, зима голема крзно јака задебелување зима волнени overcoat

DEN 2250.24
DEN 1913.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина. Ако вие не може да се потврди големина, ве молиме контактирајте со мене.
Азија Големина(cm)
Биста
Рамо
Должина
Sleeve
S
82
35
72
55
М
86
36
73
56
L
90
37
74
57
XL
94
38
75
58
XXL
98
39
76
59
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-2cm (1cm=0.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење, проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.
Услови за користење на услугите За Боја Разлика : Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве молиме во вид преовладува.
ДРУГИ ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
www.17track.net (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Основана во 2009 година , бренд во Кина се наведува во еден од Chinas Врвот Fashion Studio.
Покривајќи површина од 2000 квадратни метри , ние сега имаме над 20 модни дизајнери , годишен продажбата фигура што надминува стотици илјади парчиња облека.
Во текот на овие години , нашата компанија има постигнато на 210% раст од 2015 до сега.
Лекување на секој клиент со нашето срце!
pinkyisblack.aliexpress.com

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
8809
Бренд Име:
PinkyIsBlack
Материјал:
Полиестер,Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Материјал Состав:
Полиестер
Затворање Тип:
Двојно Гради
компонента содржина:
81% ( лого ) - 90% ( лого )
поставата шема:
Полна Боја
Ткаенини:
вештачки волнени платно
жените пред лета:
Двојно Гради
Поставата:
terylene

Најдобри предлози во категоријата