.

.

Жените велур кожа крзно тенок џебен lapel краток мото јакна блузи дама пролет пролет, есен долг ракав патент топол капут outwear

Жените велур кожа крзно тенок џебен lapel краток мото јакна блузи дама пролет пролет, есен долг ракав патент топол капут outwear

DEN 2033.76
DEN 1627.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Жените велур кожа крзно тенок џебен lapel краток мото јакна блузи дама пролет пролет, есен долг ракав патент топол капут outwear
Големина Информации
Големина На Табелата
Големина
CM
CM
CM
CM
CM
CM
Меѓународната Големина
Рамо
Биста
Половината
Хип
Должина
Sleeve
XS
37
86
50
56
S
38
90
51
57
М
39
94
52
58
L
40
98
53
59
Answer : ___________________________ Note : 1~3 cm 's грешка на големината во нашата продавница е нормално и дозволено. Ве молиме кажете ни за вашата тежина и висина ,колковите и половината, пред ставање на налози, Така што можеме да ве советуваме вклопуваат големина.
Ве молиме Погледнете во Иднината Време Детали Големина Информации Пред Цел БЛАГОДАРЕНИЕ : )
Фото Шоу

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Spliced,Патентите
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
LI526
Маскирани:
No
Материјал:
Faux Кожа
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни,Блузи,overcoat
Пол:
Жените,женски,дама,девојка
Стил:
Мода,Одмор,Секојдневен,streetwear
Декорација:
Прилагодливи Половината
Јака:
одбиеме јака вратот
Стил 2:
локомотива грб
Функција:
кул,термичка

Најдобри предлози во категоријата