.

.

долгата Зимска Јакна Жените се згусне топло маскирани памучна јакна грб 2018 висок квалитет памук-поместена палта жените големи димензии палта

долгата Зимска Јакна Жените се згусне топло маскирани памучна јакна грб 2018 висок квалитет памук-поместена палта жените големи

DEN 1440.00
DEN 1152.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : долгата Зимска Јакна Жените се згусне топло маскирани надолу јакна грб 2018 висок квалитет памук-поместена палта жените големи димензии надолу палта

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Простор Памук,Памук
Број На Модел На:
Зимско Палто Жените Среден-долг Запушен Јакни
Декорација:
Собираат,Џебови,Патентите
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тежина:
0.9
Тип:
Тенок
Бренд Име:
YAGENZ
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук

Најдобри предлози во категоријата