.

.

2017 Нови Дизајнирани Зима Жените Ултра Светлина Надолу Јакна Чисто Женски Преносни Патка Пердув Грб Јакни Лесни Parkas

2017 Нови Дизајнирани Зима Жените Ултра Светлина Надолу Јакна Чисто Женски Преносни Патка Пердув Грб Јакни Лесни Parkas

DEN 2203.20
DEN 1718.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ова е еден добар квалитет жена зимски капут, патка надолу јакна содржи 90% бела патка надолу. Тоа значи 100g материјал содржи 90g бела патка надолу. 90% бела патка надолу , тоа е на највисоко ниво и најдобрите топло.
Почитувани,тоа е Азија големина Помала од НАС/ЕУ/RU големина,ве молиме проверете ја големината детали пред вашата цел,ви благодариме

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Wygidne lehtia
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Одредување На Тежината:
Тежина:
0.3kg
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Одредување На Содржина:
90%
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Тенка
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Пополнување:
Бела патка надолу

Најдобри предлози во категоријата