.

.

HalaCood 2017 Стилски Мода Висок Квалитет Памучна Јакна Палта, Мажите Каузална Маскирани Јакна,Мажите Windbreaker Патент Палта Outwear

HalaCood 2017 Стилски Мода Висок Квалитет Памучна Јакна Палта, Мажите Каузална Маскирани Јакна,Мажите Windbreaker Патент Палта

DEN 3690.24
DEN 2288.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1inch=2.54 см, 1ft=30.48 cm, 1ft=12inch

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
H8803
Тип:
Тенок
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
HALACOOD
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Стил:
Англија Стил
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Обвивка Материјал:
Spandex / Полиестер
Стил:
Моден

Најдобри предлози во категоријата