.

.

Сите Зимски Долго Корејски Женската Кожа Навистина Крзно Крзно Јака Природно Крзно Шамија Навистина Нова Фокс Фокс Raccoon Крзно

Сите Зимски Долго Корејски Женската Кожа Навистина Крзно Крзно Јака Природно Крзно Шамија Навистина Нова Фокс Фокс Raccoon Крзно

DEN 1344.00
DEN 1210.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Кон својствата

Големина:
26, 36
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
53563
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Вистинска Кожа,Raccoon Куче Крзно,Кожа,Крзно Фокс
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Должина:
58cm70cm
Текстурата на материјалот:
Од Кожа И Крзно
КОЖА МАТЕРИЈАЛ:
Фокс
Применливи Сезона:
Пролет И Есен Зима
Пол:
Женски
Боја Класификација:
Сини Лисица Карактер Raccoon Боја На Коса Долга Каки Долго Бледо Сива Долго Б
Стил:
Јака
Функција:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА
Применливи објект:
Средната Возраст И Мали Деца
Ширина:
12cm

Најдобри предлози во категоријата