.

.

Кожа Вест Waistcoat Класичен Halley Мотоцикл Возење Панк Хип хоп Овци кожа Правец на доказ и топлина задржување на Мажите на Жените

Кожа Вест Waistcoat Класичен Halley Мотоцикл Возење Панк Хип хоп Овци кожа Правец на доказ и топлина задржување на Мажите на

DEN 4799.52
DEN 2400.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


S : БИСТА : 100 CM Назад length60 CM
М : БИСТА : 105 CM Назад length61 CM
L : БИСТА : 110 CM Назад length62 CM
XL : БИСТА : 115 CM Назад length63 CM
XXL : БИСТА : 120 CM Назад length64 CM
3 XL : БИСТА : 128 CM Назад length65 CM
4 XL : БИСТА : 138 CM Назад length67 CM
Големина на избор на метод : ако планирате да носат кошула со вест во кошула градите мерења. Ако биста е 96 см 100 cm големина селекција врз основа на овој метод да се купи други градите

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
Вест
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Појас
Облека Должина:
Краток
Јака:
V Деколте
Декорација:
Никој
Бренд Име:
piecolour
Маскирани:
No
Материјал:
Овча
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Streetwear
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
ЗанаетТехника:
Мал Дел Од
Материјал:
Вистинска Кожа

Најдобри предлози во категоријата