.

.

Нова Пролет Лето 2017 Плус Големина 3XL Гроздобер Исече Тексас Јакна Краток кратки Ракави Јакна Грб Фармерки Јакна Жени

Нова Пролет Лето 2017 Плус Големина 3XL Гроздобер Исече Тексас Јакна Краток кратки Ракави Јакна Грб Фармерки Јакна Жени

DEN 671.52
DEN 571.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
yunting
Стил:
Повик
Број На Модел На:
фармерки јакна жени
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Гроздобер,Батон,Џебови
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Дизајн 1:
тексас јакна
дизајн 2:
jaqueta фармерки
дизајн 3:
chaquetas mujer
дизајн 4:
лето грб
дизајн 5:
фармерки палта

Најдобри предлози во категоријата