.

.

2017 Нов Ултра Светлина Патка Надолу Јакна Мажите Есен Зима Двојно Страна Пердув Реверзибилна Паркови 90 Бела Патка Надолу Плус Големина 3XL

2017 Нов Ултра Светлина Патка Надолу Јакна Мажите Есен Зима Двојно Страна Пердув Реверзибилна Паркови 90 Бела Патка Надолу Плус

DEN 2879.52
DEN 1555.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


П : не сакам да се оданочуваат.Дали постојат било какви идеи за да се избегне тоа? A : Како и обично, ние ќе се прогласи вредност пониска од да се избегне царинската прашање. Но поради политиката на друга држава, ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте ме. - П : Како можам да ги пратите пратката? A : По испраќањето на стоката, секој цел ќе доаѓа со следење на број. - П : Дали квалитетот на производот добро? A : Нашиот производ квалитетот е многу добар,ние проверуваат квалитетот пред испорака. - П : Како да ја изберете точната големина за мене? А : Во производот линк имаат големина на табелата,можете да изберете големината според големината на табелата. Ако не сте сигурни како да се избере големината,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне да го избере најдобриот големина.
1.Нормално бесплатен превозот 1.1 Кина пост воздух mailможе да се пристигне повеќето земји во 30days. 1.2 Epacket 7-15 работни дена 2.Брза испорака 2.1 EMS 7-15 работни дена 2.2 ТНТ/UPS/FEDEX/DHL3-10 работи 3 дена.Посебна линија 3.1 SPSR за руско во рамките на 7-20days,но може ни да се обезбеди број на пасош и полно име answer : ___________________________ NOTE : Ние ќе брод од точките од 1-5working дена по уплатата да биде потврдено од страна на системот.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$61.89
$59.99
$49.99
$39.99
$47.66
$53.99
$53.99
$61.99
wy-приклучок-крај

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Тежина:
300g-500g
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
NEWBANG
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Одредување На Содржина:
90%
Материјал:
Најлон
Одредување На Тежината:
100g-150g
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Z161009YR04/26
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Стил:
патка надолу јакна мажи
боја:
црна, црвена зелена сина морнарица каки
Објектот:
ултра светлина надолу јакна мажи
Пополнување:
Бела Патка Надолу Грб
Големина:
S M L XL XXL 3XL
Име 1:
Ultralight надолу јакна
Име 2:
паркови мажи
Име 3:
машка зимска јакна
Името 5:
реверзибилна јакна
Име 4:
двојно страна јакна

Најдобри предлози во категоријата