.

.

Жените Пролет Одбиеме Јака Долг Ракав Тенок Розова Бонбони Боја Фармерки Палта Блузи Дама Краток Голи Midriff Тексас Јакни Overcoat

Жените Пролет Одбиеме Јака Долг Ракав Тенок Розова Бонбони Боја Фармерки Палта Блузи Дама Краток Голи Midriff Тексас Јакни Overcoat

DEN 1007.52
DEN 907.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Жените Пролет Одбиеме Јака Долг Ракав Тенок Розова Бонбони Боја Фармерки Палта Блузи Дама Краток Голи Midriff Тексас Јакни Overcoat
Опис : 100% Нов Бренд и Висок Квалитет Дупка Тексас Јакна Грб Материјал : Памук,Тексас Големина : S,M,L,XL,2 XL. Pls ве молиме проверете Подолу големина детали. Пакет се Вклучени : 1 X Жените јакна Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копчето,Џебови
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Број На Модел На:
KCU852
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни,Блузи,overcoat
Пол:
Жените,девојче,девојче,дама
Farbic:
Памук,Тексас,фармерки,Полиестер
Сезоната:
Пролет лето Есен
Стил:
дечко BF стил Жените Краток Фармерки Overcoat
Стил 2:
висок квалитет на Модата Еден грб
Стилот 3:
lapel Тенок Бело Црни Фармерки
Стилот 4:
Џебовите Гроздобер Копчето Outwear Палта
Стилот 5:
Европски Стил Долг Ракав Плус Големина Фармерки Палта

Најдобри предлози во категоријата