.

.

1piece 7 инчен NECA БОГ на ВОЈНАТА Kratos Пламен верзија на мало

1piece 7 инчен NECA БОГ на ВОЈНАТА Kratos Пламен верзија на мало

DEN 831.36
DEN 707.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


NECA БОГ на ВОЈНАТА Kratos Пламен верзија 7 инчен
Големина : 7 инчен
Материјал : пвц
Бренд нови,никогаш не се користи.
напомена :
Ако ви треба голема количина или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба. Бидејќи имаме многу производи donot листата на производи во нашата продавница уште. Ние секогаш се нудат најдобри количина со многу конкурентна цена за вас.

Кон својствата

Предупредување:
не фрли се на лице
Возраст Опсег:
> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
бесплатни големина
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
Смола
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Број На Модел На:
ds
Тема:
Филм & TV
Големина:
Free size
Скала:
1

Најдобри предлози во категоријата