.

.

7.5 NECA Бог на Војната Kratos во Златното Руно Оклоп со Medusa Главата ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчка Бесплатен Превозот 1Pcs

7.5 NECA Бог на Војната Kratos во Златното Руно Оклоп со Medusa Главата ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчка Бесплатен

DEN 837.12
DEN 711.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


NECA Бог на Војната 2 II Kratos во Ares Оклоп W Ножеви 7.5 ИНЧЕН ПВЦ Акција Фигура Играчка Кукла Chritmas Подарок
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 7.5 ИНЧЕН
Тежина : 0.5 kg/еез

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Број На Модел На:
20cm
Материјал:
ПВЦ
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Модел
Големина:
25cm
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник на Делови и Компоненти,Војник Сет
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Предупредување:
NECA
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Димензии:
7.5 инчен
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 години
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел

Најдобри предлози во категоријата