.

.

2017 Нови 7cm Бела Squishy Стискаш Стрес Знаците Симулација Сирење Миризливи Бавно Зголемувањето на Играчки Добро За Децата Ослободување на Стрес

2017 Нови 7cm Бела Squishy Стискаш Стрес Знаците Симулација Сирење Миризливи Бавно Зголемувањето на Играчки Добро За Децата

DEN 180.48
DEN 117.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2017 Нови 7cm Бела Squishy Стискаш Стрес Знаците Симулација Сирење Миризливи Бавно Зголемувањето на Играчки Добро За Децата Ослободување на Стрес
Опис : Материјал : Еластична Еколошки СТП Големина : 7cm Боја : Како на сликата покаже Стил : играчка/collections/видиме ремени Шема : Сирење Количина : 1 buc Применливи возраст : повеќе од 3 години Squishy : бавно расте
Пакет :
1 buc Играчка
Јас nternational купувачи ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека, адреса и телефонски броеви наведени од вас се точни. И по расчисти исплата, ќе го испорача на објекти, во рок од ТРИ работни дена.
2. Превозот времето е околу 30 дена од Кина Пост Воздух Mail, и понекогаш тоа може да биде подолг поради виша сила. Затоа, ако ви требаат играчки за некои посебни денови, можете да ги купите предмети од еден месец порано.
3.Поради временскиот јаз, ние може да не се на работа кога ќе се обидете да се зборува за нас. Затоа, ве молиме да ни оставите порака, во секое време кога е потребно и ние ќе ви одговори да што е можно побрзо.
Повратни Информации & Коментарите
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации и оценка од 5. Вашето задоволство е важно за нас.Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се да контактирате со нас. Ќе се прават сите напори за да се решат проблемите за вас.

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
Не Се Јадат
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Големина:
Димензии:
7cm
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
HIINST
Број На Модел На:
STS2017092604
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
Никој
Со Анимација Извор:
Никој
Тема:
Храна
Материјал:
PU

Најдобри предлози во категоријата