.

.

14.5 CM Dragon Ball Z Пиколо ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Играчка Бесплатен Превозот

14.5 CM Dragon Ball Z Пиколо ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Играчка Бесплатен Превозот

DEN 818.88
DEN 696.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен Превозот Dragon Ball Z Аниме Пиколо Dragonball ПВЦ Акција Фигура играчка 15cm
Материјал : ПВЦ
Големина : 15cm
Пакет : Opp Вреќа или со кутија

Кон својствата

боја:
opp вреќа, wth кутија
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Димензии:
15cm
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
d
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
не се стави во уста
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
15CM

Најдобри предлози во категоријата