.

.

10pcs 3x3mm Стоматолошки Вртливи Датотеки Поставено Double&Една Абразивни Burs Ротари Карбид Датотеки Дрво Резба за Dremel Ротари Алатки

10pcs 3x3mm Стоматолошки Вртливи Датотеки Поставено Double&Една Абразивни Burs Ротари Карбид Датотеки Дрво Резба за Dremel Ротари

DEN 690.24
DEN 435.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име : Стоматолошки Вртливи Датотеки Сет
Модел : 1393
Боја : Црна
Глава Кол : 3.0 mm
Месо тело Големина : 3.0 mm
Местото на Оригиналот : Кина
Пакетот Вклучува :
Група 1 : 10pcs Двојно се Намали Карбид Ротари Датотеки
Група 2 : 10pcs Еден Намали Карбид Ротари Датотеки
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : времето за Испорака е околу 20-60 дена.( без Следење на Информации )
*Ако не го добиете стоки,ве молиме да се жалат по стоки испратени надвор од 60 дена и ние ќе ви ги даде надоместок.
2. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : времето за Испорака е за 15-60 дена.( со Следење на Информации )
* Ако не го добиете на стоки по стоки испратени од 40 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери парцела за вас,тогаш slove за вас како е можно поскоро.
3. EMS : времето за Испорака е за 7-15 дена.(со Следење на Информации)
4. DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от : времето за Испорака е за 4-7 дена.(со Следење на Информации)
*Ако вашето место е оддалечен,треба да се плати повеќе за далечински palce или можете да ја промените да брод од страна на ЕМС.
Почитувани купувачи,ве молиме да ја искористам за момент да се читање подолу.
1.Ако производот не се исти како опис или скршен во транзит.кога ио се покаже слика за нас,ние ќе го препрати или да ви даде refound додека сте задоволни.
2.Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги ,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави postive повратни информации со 5 ѕвезди,Повратни информации е многу, многу важно за нас,ние љубезно ewquest дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде reutral или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга, Вашиот satisfication е Нашата Цел.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Ви благодарам многу .
3.Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или mail нас во продажба во xawee dot com.
1. Како да ги пратите стока од Кина Пост?
Следење на Линкот : www.17track.com
2. Вашиот цена е вклучуваат сопствени даночни?
Жал ми е daer,нашата цена е не вклучуваат сопствени данок,треба да се плати за сопствени даночни зависи од различни земји.
3. Ако не ми се допаѓа на стоката,може да не се врати?
Жал ми е драг,ние не може да го прифати враќањето освен квалитетот на производот проблем или погрешно испраќаат.
4. Може да се направи мала вредност кога брод на стоките?
Сигурни,ве молиме оставете порака кога ќе се направи нарачка.

Кон својствата

Големина:
10pcs Double Cut, 10pcs Single Cut
Број На Модел На:
1393
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
GOXAWEE
Тип:
Абразивни Алатки
Месо тело големина:
3мм
главата големина:
3мм
Функција:
Еден Намали и Двојно се Намали
Големина:
Shank 3mm

Најдобри предлози во категоријата