.

.

3pcs 100x915mm Пескарење Ремени Ронки 240/320/400 Мелење Полирање Појас За Моќ Алатка Додатоци

3pcs 100x915mm Пескарење Ремени Ронки 240/320/400 Мелење Полирање Појас За Моќ Алатка Додатоци

DEN 398.40
DEN 239.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BI0003537
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Алуминиум Оксид
Ширина : прибл.100mm/4"
Должина : околу.915mm/36"
Ронки : 240, 320, 400 ронки
Функција :
Високи Перформанси Алуминиум Оксид.
Електро-статички применува жито, за доследна покриеност.
Висок отстранување стапка.
Погоден за : Нерѓосувачки челик, обоени метали, црна метални плочки и ножеви Иверица, честички одбор, декоративни плочи, бамбус и ратан производи и други брусење и полирање; метални и неметални материјали со вода или со масло мелење, дробење на голем авион; кожа, гума на ткаенина и полиран бранеа.
Појас широко се користи во индустрија, машини, бродоградба, лесна индустрија,Кожа, дрво, градежни материјали, текстил и други индустрии.
Пакет се вклучени :
3pcs x пескарење појас ( секоја ронки 1pc )
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Бренд Име:
Mayitr
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Пескарење Појас
is_customized:
No
Тип:
Пескарење Појас

Најдобри предлози во категоријата