.

.

Острат Камења За Острилка Професионални Острат Систем 4 камења

Острат Камења За Острилка Професионални Острат Систем 4 камења

DEN 380.64
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина на честички :
180#,400#,800#,1500# секој 1pcs Големина : 148mm*20mm*5mm
Количина : 4pcs

Кон својствата

Бренд Име:
VIDONIA
Тип:
Абразивни Блок
DIY Материјали:
Водовод
Големина:
/
Број На Модел На:
/

Најдобри предлози во категоријата