.

.

3D Принтер за Храна Цевка UM2 Ultimaker 2+ Продолжен 3мм Тефлон Цевка за Довод ID 3.2 мм,3.9 мм,4mm За да Изберете Врвен Квалитет.

3D Принтер за Храна Цевка UM2 Ultimaker 2+ Продолжен 3мм Тефлон Цевка за Довод ID 3.2 мм,3.9 мм,4mm За да Изберете Врвен Квалитет.

DEN 81.12
DEN 81.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот :
Предмет Бр. : Тефлон Фидер Цевка.
Модел : -OD : 4mm,ID : 2mm.
-OD : 6mm,ID : 4mm.
-OD6.35mm,ID3.9mm.
- OD6.35mm,ID3.2mm.
Пакет : 1 Метар.

Кон својствата

Големина:
OD4mm ID2mm, OD6mm ID4mm, OD6dot35mm ID3dot9mm, OD6dot35mm ID3dot2mm
Тип На Објект:
Тефлон
Број На Модел На:
3мм се Хранат Цевка
Бренд Име:
SANBrother

Најдобри предлози во категоријата