.

.

5pcs/многу 10A 250V Прекинувач 3 во 1 AC Дел Црвено Црн 3D Принтери Делови Осигурач Снабдување на Приклучок за Штекер Тројно со Кабел Бакар

5pcs/многу 10A 250V Прекинувач 3 во 1 AC Дел Црвено Црн 3D Принтери Делови Осигурач Снабдување на Приклучок за Штекер Тројно

DEN 400.80
DEN 348.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Обрнете внимание на :
имаме 3 видови на овој Прекинувач ;
1. Црна, 10 A250 V, 2 Prong ;
2. Црвена, 10 A250 V , 2 Prong ;
3. Црвена, 10 A250 V , 3 Prong;
ве молиме бидете сигурни дека она што е тип на вашиот избор, проверете ги повторно кога ќе се плати,

Кон својствата

Големина:
Black, Red, Red 3 Prong
Тип На Објект:
Префрлете
Број На Модел На:
B0290
Бренд Име:
KINGROON
Материјал:
бакар пластика
боја:
црна, црвена
Ampere:
10A
Поддршка:
Трговија На Големо И Мало Попуст Слободни Брза Испорака

Најдобри предлози во категоријата