.

.

3D печатач делови за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Брод Рокер Switch 15A 250V прекинувач AC штекер со црвена тројно нозете на бакар со осигурач

3D печатач делови за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Брод Рокер Switch 15A 250V прекинувач AC штекер со црвена тројно нозете на бакар

DEN 71.04
DEN 71.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име На Производ : Брод Рокер Префрлате
Актуелни : 15 A
Напон : 250 V
Температурата Опсег : -48+85'C
Compressive Strength : 2000 V AC/МИН
Материјал : Пластични + електронски делови

Кон својствата

Големина:
1pc, 2pc, 3pc
Тип На Објект:
Префрлете
Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
Префрлете
Име на производ:
брод рокер префрлате
тековната:
15A
Напон:
250V
Compressive strength:
2000V AC/МИН
Температурата Опсег:
-48+85'C
Употреба:
3d печатач
Акции :
во парк
Место на Потекло :
Guangdong Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата