.

.

1Pc E3D V6 Топлина Пауза Hotend Грлото Понесе 4.1 mm 1.75 mm/3.0 Филамент Сите-Метал Нерѓосувачки Челик Далечински Хранење

1Pc E3D V6 Топлина Пауза Hotend Грлото Понесе 4.1 mm 1.75 mm/3.0 Филамент Сите-Метал Нерѓосувачки Челик Далечински Хранење

DEN 57.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Погоден за E3 D-V6
Модел : 1.75 mm и 3.0 mm
Грлото завртка : M6 M7
Род : 4.1 mm
Пакет листата :
1pcs
E3 D V6 - 4.1 mm Сите метални

Кон својствата

Тип На Објект:
Грлото
Бренд Име:
ZANYAPTR

Најдобри предлози во категоријата