.

.

Reprap Рампи 1.4 + Мега 2560 + Heatbed mk2b + 12864 LCD Контролер + DRV8825 + Механичка Endstop+ Кабли За 3D Печатач diy комплет

Reprap Рампи 1.4 + Мега 2560 + Heatbed mk2b + 12864 LCD Контролер + DRV8825 + Механичка Endstop+ Кабли За 3D Печатач diy комплет

DEN 1913.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет Содржина
1 x РАМПИ 1.4
1 x Мега 2560 Р3
5 x DRV8825 диск
1 x LCD 12864 Со Контролер
6 x Механички прекинувач со кабел
1 x Heatbed
1 x USB Кабел
1 x комплет

Кон својствата

Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
3d печатач
Тип На Објект:
Матичната плоча
Име:
3d печатач

Најдобри предлози во категоријата