.

.

20set Бела Bowden Цевка Менгеме Сина Цевка Коњ Клип Фиксна 6mm За Ultimaker 3D Печатари, Делови за Чевли Спојка Collet Дел Додаток

20set Бела Bowden Цевка Менгеме Сина Цевка Коњ Клип Фиксна 6mm За Ultimaker 3D Печатари, Делови за Чевли Спојка Collet Дел Додаток

DEN 168.00
DEN 160.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


20set Бела Bowden Цевка Менгеме Сина Цевка Коњ Клип Фиксна 6mm За Ultimaker 3 D Печатари, Делови за Чевли Спојка Collet Дел Додаток
Пакет се вклучени : 20*сина 20*бела

Кон својствата

Број На Модел На:
Бела Bowden Цевка Менгеме
Бренд Име:
FYSETC
Тип На Објект:
Флексибилни Вратило Спојка

Најдобри предлози во категоријата